Doskonała lokalizacja dla Ciebie

ul. Strykowska 20, Łódź. Wjazd również od ul. Zmiennej.

Żyj aktywnie w mieście i w harmonii z naturą!

Apartamenty ARTE to kameralne osiedle w spokojnej i tonącej w zieleni części Bałut, w sąsiedztwie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych w Polsce – Akademii Sztuk Pięknych oraz nastrojowych parków i malowniczo położonego Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego – największego miejskiego kompleksu leśnego w Europie.

Zamieszkaj w ARTE – bądź bliżej swoich pasji, ciesz się urokami otaczającej Cię zieleni i korzystaj z nieograniczonych możliwości wypoczynku, rekreacji i uprawia sportu na świeżym powietrzu. To tutaj znajdziesz doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas pieszych i rowerowych wycieczek, rodzinnych pikników czy spontanicznych spotkań z przyjaciółmi. Odkryj komfort życia w mieście – wśród natury i blisko centrum.

Bogata sieć komunikacyjna, liczne trasy rowerowe oraz stacje łódzkiego roweru publicznego pozwolą Ci na szybkie i wygodne podróżowanie po mieście. W zaledwie kilka minut dojedziesz rowerem do pracy w centrum, na spotkanie z przyjaciółmi w Manufakturze, na wydziały Uniwersytetu Łódzkiego czy do zielonych zakątków Łodzi. Osiedle ARTE to także doskonały wybór, jeśli często podróżujesz do innych miast! Bliskość dróg wylotowych na autostrady A1 i A2 sprawia, że ekspresowo dojedziesz do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Berlina.

Idealne miejsce dla Rodziny

Zadbaj o spokojne, bezpieczne i komfortowe życie swojej Rodziny – zamieszkaj w ARTE!

Szukasz spokoju, bezpieczeństwa i komfortu dla siebie i swojej Rodziny? Marzysz o połączeniu aktywnego życia w mieście z harmonią natury? ARTE to doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania! Wyobraź sobie nowoczesne, kameralne osiedle z niską zabudową, które ze wszystkich stron otaczają drzewa i pasaż zieleni. Pomyśl o beztroskiej zabawie Twoich dzieci na osiedlowym placu zabaw – będą tu radośnie spędzać czas, a Ty pozostaniesz spokojny o ich bezpieczeństwo. Korzystaj z możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie osiedla, a także wypoczynku i rekreacji w okolicznych parkach, lasach czy obiektach sportowych. 

Najbliższa okolica posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową oraz edukacyjną. Znajdziesz tu m.in. sklepy i hipermarkety, punkty usługowe, apteki, przychodnie i pocztę. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się także przedszkola i szkoły, place zabaw dla dzieci, nowoczesne obiekty sportowe oraz liczne atrakcje dla całej Rodziny, m.in. Park Linowy w Arturówku czy Łódzki Klub Jeździecki.

Apartamenty w malowniczej okolicy

Znajdź swoje miejsce w ARTE!

Apartamenty ARTE to dwa kameralne budynki otoczone zielenią oraz nastrojowymi parkami i malowniczym Lasem Łagiewnickim z Parkiem Linowym w Arturówku. Powstanie w nich 146 nowoczesnych mieszkań i apartamentów w metrażach od 26 do 100 m2 z balkonami i tarasami. Do dyspozycji mieszkańców oddamy starannie zagospodarowane tereny wspólne z bogatymi nasadzeniami zieleni, rekreacyjnym patio i przyjaznym placem zabaw dla najmłodszych. Spokojna, bezpieczna i zielona okolica z artystycznym klimatem pobliskiej Akademii Sztuk Pięknych, a jednocześnie bliskość centrum sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do życia.

W budynkach znajdą się windy, komórki lokatorskie oraz przestrzeń na rowery i wózki. Miejsca postojowe będą dostępne w podziemnej hali garażowej, garażach wolnostojących oraz na terenie osiedla. Doskonała lokalizacja osiedla, ponadczasowa architektura, najwyższej jakości wykonanie i dbałość o detale gwarantują Państwu bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Dwa kameralne budynki otoczone zielenią

Tereny wspólne z bogatymi nasadzeniami zieleni

Rekreacyjne patio z placem zabaw dla dzieci

Dodatkowa przestrzeń na rowery i wózki

Garaże podziemne i miejsca postojowe

Masz pytania?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin